Dla sprzedawcy

Jeżeli jesteś na tej stronie, prawdopodobnie szukasz inspiracji do skuteczniejszych działań w sprzedaży. Absolutnie to rozumiem. Każdy z nas boryka się z wieloma problemami. Prawdopodobnie masz dość:

  • Kłopotów w nawiązywaniu kontaktów z klientem – nieustających prób dodzwonienia się, maili bez odzewu, prób złapania klienta w mediach społecznościowych.
  • Wysokich oczekiwań klienta związanych z Twoją aktywnością – klient oczekuje oferty na wczoraj, spotkania za chwilę i pełnej dyspozycyjności na każde zawołanie.
  • Pokonywania ciągłych obiekcji i zastrzeżeń – sytuacji, w których klient na każdy Twój komunikat reaguje mówiąc „ale”.
  • Przedłużającego się procesu decyzyjnego – kiedy klient wodzi Cię za nos – zawsze podejmuje decyzję jutro, za tydzień, za miesiąc…
  • Potencjalnych klientów – a więc tych, którzy niby już kupują, ale ostatecznie zawsze coś stoi na przeszkodzie.

Możesz oczywiście powiedzieć „taka robota” i pogodzić się z losem. Możesz jednak równie dobrze wziąć sprawy w swoje ręce. Coś zmienić. Chętnie pomogę. Jak?

  1. Czerp garściami z artykułów na blogu. Jest tu sporo konkretnej wiedzy.
  2. Zapraszam Cię też serdecznie do zapoznania się z prawdopodobnie najskuteczniejszą metodyką sprzedaży na świecie – Systemem Sprzedaży Sandlera. Cyklicznie organizuję spotkania „Sandler Cafe”. Sprawdź harmonogram spotkań.
  3. Jeżeli chcesz zrobić kolejny krok – zapraszam Cię do startującej niedługo szkoły otwartej – Sandler Selling Camp. Dowiedz się więcej.

Oferta dla Ciebie

Sandler Selling Camp

Jesteś gotowy na prawdziwą rewolucję w Twoim podejściu do sprzedaży? Uwaga – po Sandler Selling Camp najbliżsi współpracownicy mogą mieć wrażenie, że pracują z kimś zupełnie innym.

Sandler Selling Camp to 3-miesięczny, zgrywalizowany trening sprzedażowy. To cztery spotkania i misje sprzedażowe. Przyjmij rękawicę Sandlera. Wprowadź procesy sprzedażowe w swojej firmie na zupełnie inny poziom.

Dowiedz się więcej

Consulting sprzedażowy

Sprzedaż idzie średnio? Dostrzegasz zniechęcenie u siebie? Prawdopodobnie potrzebujesz zmian.

Consulting, wbrew dosłownemu tłumaczeniu, to więcej niż konsultacje. Nie tylko powiem, co robisz źle. Pokażę Ci konkretnie nad czym powinieneś pracować. Gwarantuję zimny prysznic. Ogrom praktycznej wiedzy. Efekty zależą od Twojego zaangażowania.

Dowiedz się więcej
Jesteś zainteresowany moją ofertą?
skontaktuj się ze mną: