Dla sprzedawcy

Jeżeli jesteś na tej stronie, prawdopodobnie szukasz inspiracji do skuteczniejszych działań w sprzedaży. Absolutnie to rozumiem. Szczególnie w dzisiejszych trudnych czasach każdy z nas boryka się z wieloma problemami. Prawdopodobnie masz dość:

  • Kłopotów w nawiązywaniu kontaktów z klientem – nieustających prób dodzwonienia się, maili bez odzewu, prób złapania klienta w mediach społecznościowych.
  • Wysokich oczekiwań klienta związanych z Twoją aktywnością – klient oczekuje oferty na wczoraj, spotkania za chwilę i pełnej dyspozycyjności na każde zawołanie.
  • Pokonywania ciągłych obiekcji i zastrzeżeń – sytuacji, w których klient na każdy Twój komunikat reaguje mówiąc „ale”.
  • Przedłużającego się procesu decyzyjnego – kiedy klient wodzi Cię za nos – zawsze podejmuje decyzję jutro, za tydzień, za miesiąc…
  • Potencjalnych klientów – a więc tych, którzy niby już kupują, ale ostatecznie zawsze coś stoi na przeszkodzie.

Mało tego, pewnie masz problem z dokładnym określeniem CO masz zrobić, aby wynik w sprzedaży zrobić. ILE robić i JAK ROBIĆ. To bardzo częsty problem w sprzedaży.

Możesz oczywiście powiedzieć „taka robota” i pogodzić się z losem. Możesz jednak równie dobrze wziąć sprawy w swoje ręce. Coś zmienić. Chętnie pomogę. Jak?

  1. Czerp garściami z artykułów na blogu. Jest tu sporo konkretnej wiedzy.
  2. Jeżeli chcesz zrobić kolejny krok – zapraszam Cię do startującej szkoły otwartej – sprzedażowej Ligi Mistrzów. Dowiedz się więcej.

Oferta dla Ciebie

sprzedażowaLigaMistrzów

Mamy przekonanie, że sprzedażowa Liga Mistrzów jest czymś unikatowym na rynku.

Podczas spotkań bowiem najpierw stworzysz z nami swoją sprzedażową instrukcję.

Odpowiedź na pytanie: „co zrobić, by wynik w sprzedaży zrobić”. Następnie popracujemy wspólnie wyłącznie nad kluczowymi dla Ciebie zachowaniami i czynnościami. Które jak się zapewne domyślasz, poprowadzą Cię w stronę osiągania sprzedażowych rezultatów.

Dowiedz się więcej
Gotowy na kolejny krok? Porozmawiajmy!
skontaktuj się ze mną: