Dla sprzedawcy

Jeżeli jesteś na tej stronie, prawdopodobnie szukasz inspiracji do skuteczniejszych działań w sprzedaży. Absolutnie to rozumiem. Szczególnie w dzisiejszych trudnych czasach każdy z nas boryka się z wieloma problemami. Prawdopodobnie masz dość:

  • Kłopotów w nawiązywaniu kontaktów z klientem – nieustających prób dodzwonienia się, maili bez odzewu, prób złapania klienta w mediach społecznościowych.
  • Wysokich oczekiwań klienta związanych z Twoją aktywnością – klient oczekuje oferty na wczoraj, spotkania za chwilę i pełnej dyspozycyjności na każde zawołanie.
  • Pokonywania ciągłych obiekcji i zastrzeżeń – sytuacji, w których klient na każdy Twój komunikat reaguje mówiąc „ale”.
  • Przedłużającego się procesu decyzyjnego – kiedy klient wodzi Cię za nos – zawsze podejmuje decyzję jutro, za tydzień, za miesiąc…
  • Potencjalnych klientów – a więc tych, którzy niby już kupują, ale ostatecznie zawsze coś stoi na przeszkodzie.

Możesz oczywiście powiedzieć „taka robota” i pogodzić się z losem. Możesz jednak równie dobrze wziąć sprawy w swoje ręce. Coś zmienić. Chętnie pomogę. Jak?

  1. Czerp garściami z artykułów na blogu. Jest tu sporo konkretnej wiedzy.
  2. Jeżeli chcesz zrobić kolejny krok – zapraszam Cię do startującej szkoły otwartej – Sandler Selling Camp. Dowiedz się więcej.

Oferta dla Ciebie

Consulting sprzedaży

Działania sprzedażowe teraz jak nigdy powinny być prowadzone mądrze i metodycznie. Nadeszły czasy kryzysu. Przetrwają „zwinni” w sprzedaży. Potrafiący dostosować swoje działania do zmieniającej się sytuacji na rynku. Poziom trudności prowadzenia działań prospectingowych nigdy nie był tak wysoki. Nigdy nie było tak trudno „dopiąć temat” w procesie sprzedaży.

Consulting, który oferuję, wbrew dosłownemu tłumaczeniu, to więcej niż konsultacje. Nie tylko powiem, co robisz źle. Pokażę Ci konkretnie nad czym powinieneś pracować. Gwarantuję zimny prysznic. Ogrom praktycznej i dostosowanej w 100% do Twojej sytuacji wiedzy. Efekty zależą od Twojego zaangażowania. Bo pracuję na zadaniach wdrożeniowych. Wykonanych przez Ciebie. Wcześniej daję konkretne narzędzia. Z doświadczenia wiem, że jedyna słuszna droga.

Dowiedz się więcej

Sandler Selling Camp

Jesteś gotowy na prawdziwą rewolucję w Twoim podejściu do sprzedaży? Uwaga – po Sandler Selling Camp najbliżsi współpracownicy mogą mieć wrażenie, że pracują z kimś zupełnie innym.

Sandler Selling Camp to 3-miesięczny, zgrywalizowany trening sprzedażowy. To cztery spotkania i misje sprzedażowe. Przyjmij rękawicę Sandlera. Wprowadź procesy sprzedażowe w swojej firmie na zupełnie inny poziom.

Dowiedz się więcej
Gotowy na kolejny krok? Porozmawiajmy!
skontaktuj się ze mną: