Dla szefa sprzedaży / właściciela

Nie wierzę w gotowe rozwiązania. Wyzwania, z którymi zmagają się firmy są przecież bardzo różne. Dlatego każdy program rozpoczynam audytem. Rozmawiam z Tobą i członkami Twojego zespołu. Jeżdżę w teren. Mapuję istniejące procesy sprzedaży. Badam wyzwania w trzech zasadniczych obszarach:

  • prospecting (pozyskiwanie nowego biznesu)
  • umiejętność prowadzenia procesu sprzedaży
  • account management (praca z obecnymi klientami)

Dopiero później projektuję finalny kształt procesu. Procesu – bo nie wierzę w 1-dniowe warsztaty, po których zostają wyłącznie wspomnienia. Dziś wiem, że realne zmiany wymagają czasu. Nie ma drogi na skróty.

Oferta dla Ciebie

Doradztwo zarządcze

Trudne czasy przed Tobą? Trudno dowieźć wynik w niepewnych czasach? Zespół pracuje zdalnie? Dostrzegasz spadek motywacji u siebie i zespołu? Prawdopodobnie potrzebujesz zmian.

Consulting, wbrew dosłownemu tłumaczeniu, to więcej niż konsultacje. Pokażę Ci konkretnie nad czym powinieneś pracować. Gwarantuję zimny prysznic. Ogrom praktycznej i dopasowanej do Twojej sytuacji wiedzy. Dam konkretne narzędzia. Efekty zależą od Twojego zaangażowania. Bo otrzymasz zadania wdrożniowe. Mam pełne nastawienie na praktykę.

Dowiedz się więcej

Programy dla firm

Zaplanowane i dedykowane rozwiązania są najskuteczniejsze. Bo wyzwania firm są przecież bardzo różne. Nie można leczyć nie wiedząc co dolega. Pozwól mi poznać swoją organizację od środka i na czas trwania programu – stać się jej częścią.

Dzięki programowi dedykowanemu Ty i Twoi ludzie otrzymacie znacznie więcej niż wyłącznie inspirację. Możesz oczekiwać bardzo konkretnych, ustalonych wcześniej efektów. Twoje działania i działania Twojego zespołu mogą być bardziej profesjonalne. I bardziej efektywne. Mogą i powinny.

Dowiedz się więcej
Gotowy na kolejny krok? Porozmawiajmy!
skontaktuj się ze mną: