Dla szefa sprzedaży / właściciela

Nie wierzę w gotowe rozwiązania. Wyzwania, z którymi zmagają się firmy są przecież bardzo różne. Dlatego każdy program rozpoczynam audytem. Rozmawiam z Tobą i członkami Twojego zespołu. Jeżdżę w teren. Mapuję istniejące procesy sprzedaży. Badam wyzwania w trzech zasadniczych obszarach:

  • prospecting (pozyskiwanie nowego biznesu);
  • umiejętność prowadzenia procesu sprzedaży;
  • account management.

Dopiero później projektuję finalny kształt procesu. Procesu – bo nie wierzę w 1-dniowe warsztaty, po których zostają wyłącznie wspomnienia. Dziś wiem, że realne zmiany wymagają czasu. Nie ma drogi na skróty.

Oferta dla Ciebie

Consulting managerski

Sprzedaż idzie średnio? Dostrzegasz zniechęcenie u siebie i zespołu? Prawdopodobnie potrzebujesz zmian.

Consulting, wbrew dosłownemu tłumaczeniu, to więcej niż konsultacje. Nie tylko powiem, co robisz źle. Pokażę Ci konkretnie nad czym powinieneś pracować. Gwarantuję zimny prysznic. Ogrom praktycznej wiedzy. Efekty zależą od Twojego zaangażowania.

Dowiedz się więcej

Programy zamknięte

Rozwiązania skrojone na miarę są najskuteczniejsze. Pozwól mi poznać swoją organizację od środka i na czas trwania programu – stać się jej częścią.

Dzięki programowi zamkniętemu Ty i Twoi ludzie otrzymacie znacznie więcej niż wyłącznie inspirację. Możesz oczekiwać bardzo konkretnych, ustalonych wcześniej efektów. Twoje działania i działania Twojego zespołu mogą być bardziej profesjonalne. I bardziej efektywne. Mogą i powinny.

Dowiedz się więcej
Jesteś zainteresowany moją ofertą?
skontaktuj się ze mną: