Dla zarządzającego

Nie wierzymy w szybkie rozwiązania. Ani w drogę na skróty. Sprzedaż i marketing to często duże wyzwanie. Zarządzanie sprzedażą i marketingiem również. Nie wystarczy przeszkolić ludzi z negocjacji lub zamykania sprzedaży. Ba. Często tego typu szkolenia są nieskuteczne. Bo zespoły sprzedaży często leczą na podstawie błędnie postawionej diagnozy. Efekty? Pewnie się domyślasz.

W zespole Chludziński & Partners wierzymy, że sprzedaż to fach. Marketing to fach. Zarządzanie to fach. To zestaw czynności, które wykonują sprzedawcy, marketerzy i managerowie, by osiągać rezultaty. Czynności powinny być robione we właściwy sposób. Rzemieślniczy sposób.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka rozwiązań. Rozsiądź się wygodnie w fotelu. Sprawdź, które z naszych propozycji są dla Ciebie. Ba! Sprawdź, czy w ogóle którekolwiek są.


Zainteresowany? Jeśli tak – umówmy się na spotkanie. Porozmawiajmy.

Oferta dla Ciebie

Warsztaty

Nasze warsztaty to nie szkolenia. To propozycja dla zespołów, które chcą wziąć na warsztat jedno zdarzenie w procesie marketingowo-sprzedażowym, wspólnie wypracować rozwiązanie i doskonalić je.

Poziom trudności projektu: 2/5
Poziom zaangażowania po stronie klienta: 2/5
Poziom budżetu klienta: 2/5
Dowiedz się więcej

Consulting

To propozycja tymczasowej pracy bezpośrednio z managerami zespołów sprzedaży i marketingu w wybranym obszarze operacyjnym. Najczęściej w wymiarze od 2 do 4 dni w miesiącu.

Poziom trudności projektu: 3/5
Poziom zaangażowania po stronie klienta: 3/5
Poziom budżetu klienta: 3/5
Dowiedz się więcej

Wdrożenia

Wdrożenie oferujemy zarządom, które potrzebują wsparcia na poziomie zarządczym i operacyjnym. Projekty zwykle trwają od 12 do 15 miesięcy.

Poziom trudności projektu: 5/5
Poziom zaangażowania po stronie klienta: 5/5
Poziom budżetu klienta: 5/5
Dowiedz się więcej
Gotowy na kolejny krok? Porozmawiajmy!
skontaktuj się z nami: