Dla zarządzającego

Nie wierzę w szybkie rozwiązania. Ani w drogę na skróty. Sprzedaż to często duże wyzwanie. Zarządzanie sprzedażą również.

Kiedy pytają mnie, czym obecnie się zajmuję, odpowiadam enigmatycznie „robieniem”. Razem z zespołem praktyków algorytmii Sprzedaży i Zarządzania zajmujemy się osiąganiem eRek zwanych rezultatami. W ramach prowadzonych projektów ustalamy sprzedażowe rezultaty, jakie wspólnie z klientami chcemy osiągnąć [przychód, ilość pozyskanych klientów, wzrost sprzedaży], projektujemy drogę do ich osiągania za pomocą narzędzia diagnostycznego algorytmii i „brudzimy ręce” egzekucją. Działając na zasadach współodpowiedzialności za wynik.

Pracujemy w metodzie evidence-based – algorytmii Sprzedaży i Zarządzania. Metodzie sprawdzonej w ponad 140 projektach. Nastawionej na osiąganie rezultatów. „Bawimy się” z klientami na poważnie. Bardzo poważnie.

Zapraszam Cię do świata algorytmii Sprzedaży. Sprawnej metody osiągania rezultatów.


Rozgość się. Sprawdź, czy nasze podejście jest dla Ciebie odpowiednie. Jeśli tak – umówmy się na spotkanie. Porozmawiajmy.

Oferta dla Ciebie

algorytmiaSprzedaży

algorytmia Sprzedaży to sprawna metoda osiągania rezultatów. Sprawdź, co robimy, by razem z firmą osiągać sprzedażowe rezultaty. Biorąc za nie współodpowiedzialność.

Dowiedz się więcej
Gotowy na kolejny krok? Porozmawiajmy!
skontaktuj się ze mną: