O mnie

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych. Pracowałem w takich firmach jak Orange Polska (Account Manager), Deloitte (Business Development Coordinator), PwC (Head of Tax & Legal Business Development Team) oraz Sandler Training Polska (Senior Consultant). Obecnie jestem Partnerem i Head of algorytmia Sprzedaży.


Łączę wiedzę praktyczną, zdobytą na polu działań sprzedażowych z wiedzą naukową. Wykładam na AGH i ALK. Jestem naczelnym pogromcą bezrefleksyjnego i chaotycznego podejścia do prowadzenia działań sprzedażowych. Miłośnikiem procesu, planu i egzekucji. Sprzedawcą nawróconym na marketing.


Rekomendacje

Marcin Grela
HeadHunter, Twórca Społeczności Sales Angels
Sprzedażowo przeorany, rzuca przykładami na lewo i prawo. Ogromne doświadczenie. Jeden z najlepszych nauczycieli sprzedaży w Polsce. Chapeau bas!
Ola Pszczoła
CEO Bee Talens
Arek jest fantastycznym konsultantem i przykładem na to, że praktyki, do których zachęca, wprowadza na co dzień w swoich działaniach,...
Tomasz Mordel
Head of Sales GFI
Najbardziej innowacyjny program sprzedaży jakiego doświadczyłem wraz z zespołem GFI. Świetna robota i masa inspiracji od Arkadiusz Chludziński!
Jacek Krajewski
Growth Manager, Gamfi
Chludziński wciąga jak dobry serial na Netflixie!
Moją skuteczność potwierdzają liczne opinie zadowolonych handlowców i dyrektorów sprzedaży. Przeczytaj wybrane rekomendacje, które otrzymałem.
Rekomendacje
Sprawdź jak mogę Cię wesprzeć
Zobacz moje publikacje na:

Ostatnie wpisy:

Gotowy na kolejny krok? Porozmawiajmy!
skontaktuj się ze mną: