Rekomendacje

Tomasz Mordel
Head of Sales GFI
Najbardziej innowacyjny program sprzedaży jakiego doświadczyłem wraz z zespołem GFI. Świetna robota i masa inspiracji od Arkadiusz Chludziński!
Marcin Grela
HeadHunter, Twórca Społeczności Sales Angels
Sprzedażowo przeorany, rzuca przykładami na lewo i prawo. Ogromne doświadczenie. Trenersko - spokój, przenikliwość, inteligencja i poczucie humoru. Mimo młodego wieku – jeden z najlepszych nauczycieli sprzedaży w Polsce. Chapeau bas! Stanowczo polecam Sandler Selling Camp i Arka. To trzeba przeżyć!
Krzysztof Gudowski
Head od Sales Miquido
Byłem w życiu na wielu szkoleniach i tak samo wielu szkoleń nie pamiętam lub pamiętać nie chcę. A zajęcia prowadzone przez Arka najpierw przysadziły mi solidnego plaskacza - wybudzając ze sprzedażowego marazmu, potem otworzyły oczy, a na końcu pobudziły umysł na zupełnie nowe działania. To szkolenie, które siedzi w człowieku i rezonuje dłużej niż można się spodziewać. Klasa sama w sobie.
Paweł Świć
Director of Sales, Nanovo
Brałem udział w trzeciej edycji Sandler Selling Camp. Przed pierwszym dniem lekki sceptycyzm. Pierwszy dzień pokazał, że się myliłem. Bardzo myliłem. Bardzo duże doświadczenie sprzedażowe Arka, świetnie podana metodyka sprzedaży Sandlera i rewelacyjny warsztat trenerski to przepis na idealny proces szkoleniowy. Planujemy z Arkiem kolejne kroki. Wspólne spotkania u klientów (moich i Arka), pracę 1 na 1. To najlepsze świadectwo jak odbieram Sandler Selling Camp.
Ewa Żelechowska
Strategy & Sales Director QAH
Po pierwsze - nie znoszę szkoleń – wzięłam udział w niezliczonej ilości i żadne z nich w zasadzie nie zmieniło znacząco ani moich umiejętności, ani zachowań. Idąc na pierwsze w moim życiu szkolenie sprzedażowe, byłam pełna obaw, ale pozbyłam się ich już w pierwszych godzinach. Arek wstrzykuje Sandlerową truciznę w sposób spokojny, usystematyzowany, z klasą, a jednocześnie bardzo skutecznie. Idea Campu jest strzałem w dziesiątkę, podobnie jak to co dzieje się pomiędzy spotkaniami. Dzięki Arkowi, moje pierwsze szkolenia sprzedażowe okazało się pierwszym, z którego wyniosłam bardzo konkretną wartość, a w zasadzie umocowanie w sprzedaży „z godnością” i świadomego zarządzania tym procesem.
Konrad Pilarski
Sales Director, Multi-Aut
W świecie pędzącym naprzód, pełnym recept na szybki sukces i skuteczną sprzedaż… Pojawia się Arek ze swoim Sandlerowym Campem i mówi, chodź, zacznij wszystko od nowa… Poszedłem… My handlowcy, często zatracamy się w naszej zajebistości, zapominamy o podstawach. Camp to spojrzenie wstecz, w nasze nawyki, w nasze schematy. Camp pomaga usystematyzować wiedzę, częstą ogromną, pozwala zamienić ją w skuteczny i niezawodny sprzedażowy mechanizm. Ale ale, mechanizm nie nastawiony na cyferki w tabelce, mechanizm nastawiony na klienta. W końcu Winning Is A Habbit”.
Anna Wrześniak
Sales & Service Delivery Manager, People
Polecam program szkoleniowy Sandler Selling Camp prowadzony przez Arka. Formuła warsztatu pozwala przez 3 miesiące utrwalać wiedzę i wdrażać na bieżąco elementy szkolenia w codzienną pracę i to właśnie całkowicie odróżnia ten program szkoleniowy od krótkich 1-2 dniowych szkoleń. Bardzo dużym plusem jest też ogromna praktyczna wiedza prowadzącego i zbieżne z moim podejście do pracy z Klientami opartej na eksperckiej wiedzy i rzetelności w codziennych działaniach.
Jacek Krajewski
Business Development Manager, Emplocity
Chludziński wciąga jak dobry serial na Netflixie!